ש.א להנדסה - שאדי ארשיד
 
 
 
 
072-3212242
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

השירותים שלנו

 
 
 
 
 
 
 
חברת ש.א להנדסה מספקת לכם מגוון רחב של שירותים תחת קורת גג אחת, כולל:
 
 

ייעוץ הנדסה כללי

 
פרויקטים בתחום הבנייה הם מורכבים מאוד, ודורשים הכנה, תכנון וליווי בכל שלב בדרך. אנחנו מעניקים לכם ייעוץ וליווי מקצועי לקבלת היתר בנייה לביצוע שיפוץ, היתר ייעוץ הנדסי כללי וגם לקבלת חוות דעת על אישור אכלוס או על חיזוק ויציבות המבנה.
 
 
 
 
 
 
 

תכנון הנדסי והדמיות ממוחשבות

 
סופסוף אתם יכולים לבנות את בית חלומותיכם, וכעת אתם זקוקים למומחים שיבצעו עבורכם את התכנון ההנדסי ואת ההדמיות הממוחשבות. הגעתם למקום הנכון. אנחנו מתמחים בתכנון הנדסי ובביצוע הדמיות ממוחשבות בתלת ממד. אנחנו יוצרים בשבילכם תוכנית עבודה על כל שלביה. לשם כך ניפגש, נשוחח ונבין את צורכיכם לעומק. נחשוב על חלוקת החדרים והסידור הפנימי ונבנה את תוכנית העבודה המפרטת את כל השלבים הנדרשים.
 
 
 
 
 
 
 

נגישות

 
משרדנו מספק שירות ייעוץ בנושא נגישות, תוך התאמה לבקשותיכם הייחודיות, ובהתאם לתקנות הספציפיות הרלבנטיות עבורכם. משרדנו עוסק ב- 4 תחומים עיקריים:

  • ייעוץ נגישות למבנים חדשים (אחרי 1/8/2009) – ייעוץ עבור מבני ציבור ומבני מגורים לקראת היתר, התאמת התכנון לדרישות החוק ומתן אישור נגישות לצורך קבלת היתר בנייה, ייעוץ נגישות לשלב תוכניות העבודה, ייעוץ נגישות לשלבי הביצוע, פיקוח עליון ומתן אישור נגישות וטופס גמר בהתאם
  • ייעוץ נגישות למבנים קיימים (לפני 1/8/2009) – עריכת סקרי נגישות, תכנון והתאמת נגישות לבניין קיים ופיקוח על ביצוע הפרויקטים
  • ייעוץ נגישות לרישוי עסקים – בדיקת העסק בהתאם לתקנות הנגישות הספציפיות לו ומתן חוות דעת לצורך אישור נגישות לרישוי עסקים
  • ייעוץ נגישות לפיתוח נוף ותשתיות – התאמת תכנון לדרישות של תקנות שטחים ציבוריים פתוחים ולדרישות התקנות והתקנים הרלבנטיים, ייעוץ נגישות לפני קבלת היתר ואישורו, ייעוץ נגישות לשלב תוכניות העבודה, פיקוח עליון ומתן אישור נגישות לטופס גמר בהתאם
 
 
 
 
 
 
 

תכניות כיבוי אש לעסקים

 
כיום, על מנת לקבל רישיון עסק, כמעט כל עסק נדרש לעמוד בדרישותיה של ועדת תכנון והנדסה. במידה ועומדים בדרישות האלה, בשלב הראשון ניתן אישור לכיבוי אש לאכלוס, ובשלב השני היתר. אנחנו מלווים אתכם ומספקים לכם את כל הייעוץ והציוד הנדרש על מנת לעמוד בדרישות הוועדה, כדי שתקבלו את כל האישורים הנכספים.
 
 
 
 
 
 
 

הדרכות עבודה בגובה

 
החוק קובע כי כל עסק שמעוניין לבצע עבודות בגובה, חייב לעבור הדרכות מסודרות על ידי מדריך מוסמך, ומעבר לכך – לחדש את ההסמכות כל שנתיים. אנחנו מוסמכים כמדריכים להכשרת עובדים לביצוע עבודות בגובה, ומעבירים הדרכות תיאורטיות ותרגולים מעשיים ללקוחות רבים, ביניהם: עובדי בניין, קבלנים, פועלים ועוד. כל אחד מהם, בסיום ההכשרה, מקבל תעודת הסמכה. הסדנאות מתקיימות במשרדנו בשעות גמישות, או ניתן לקיים סדנה באתר הבנייה שלכם.
 
 
 
 
 
 
 
 

ייעוץ בטיחות

 
לצערנו, אנחנו שומעים לעתים קרובות על מקרים שבם עובדים נפצעו כתוצאה מחוסר תשומת לב לדרישות הבטיחות. תאונות עבודה אלה לא רק מסכנות חיי אדם, אלא גם עלולות להסתיים בפציעה ובתביעה יקרה בבית המשפט.

הציבו את בטיחותם של העובדים בראש על מנת לשמור על חייהם ולהימנע מתאונות ומנזקים. אנחנו מתמחים בהעברת הדרכות ובייעוץ בטיחות במפעלים, בחברות ובארגונים. נשמח להיפגש, להכין עבורכם תוכנית בטיחות, להדריך את העובדים ולמנות עבורכם ממונה בטיחות.
 
 
 
 
 
 
לקבלת פרטים נוספים על שירותינו ולתיאום פגישה עם המומחים שלנו, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום: 072-3212242